12 najtraženijih treninga u ženskoj istoriji svetskog kupa | BA.Lamareschale.org

12 najtraženijih treninga u ženskoj istoriji svetskog kupa

Konačna rang u cilju awesomeness

12. Kada Abby Wambach postigao jedini gol četvrtfinalu protiv Norveške (2003)

U 2003. Godini, Team USA pretrpio težak poraz od Njemačke u polufinalu.

Ali oni samo završili na toj utakmici u prvom redu zbog tog cilja od Abby Wambach u četvrtfinalu-američke pomerio prošlosti Norveške u toj utakmici sa konačnim rezultatom 1 - cilj 0. Gledati Wambach je ovdje oko 43 sekundi mark :

11. Kada Mia Hamm Got Team USA duh teče venama (2015)

Dobro, ne baš igra trenutak iz WWCs prošlosti, ali to će otpustiti up your heart ipak: Prošlog ponedjeljak navečer-noć prije Team USA pobeda nad Nigerija-Mia Hamm zaustavila američke stranke i doveli publiku u uzbuđivanje, inspirativan chant od "ja vjerujem da ćemo Pobjedi." Treba da gledam:

10. Kada Cindy Parlow Zabijen Flying zaglavlja (1999)

Ovaj cilj se nije dogodilo tokom nokte grize utakmica Team USA beat Nigerija 7 - 1 za ali to je bila neosporno neverovatan podvig atletski.

Brandi Chastain čelu dodavanja Sindi Parlow, koji je na čelu u mrežu.

Gledati Badass-ery:

9. Kada Kristine Lilly stepenicama na teren pre osam godina (2007)

Kapetan Kristine Lilly je na Team USA za žene Svjetsko prvenstvo 1991. Godine, 1995. Godine, 1999. Godine, 2003 i 2007-čineći je prva žena koja će se pojaviti na pet WC.

load...

#superstar

8. Kada Japan Šokiran svima i Beat Team USA u finalu (2011)

Čekaj, čekaj, čuju nas na ovo: Nakon cunamija i zemljotresa koji je zadesio Japan u 2017., njihov tim-ukupno autsajderi-osvojio prvu titulu kupa azijske zemlje.

Team USA shvatio značaj.

"Ako bilo koja druga zemlja bila da osvoji ovo, onda stvarno sam sretan i ponosan za Japan", rekao je Carli Lloyd NBC Sports.

"Duboko u sebi, stvarno sam mislio da je naša sudbina da ga osvoji. Ali, možda je to bilo u Japanu."

Abby Wambach dijele sličnu sentiment sa NBC Sports: "To je izgledalo kao i svi Japan pretrpio tako much.It izgledalo kao da ih njihova država potrebno da osvoji više od naših."

load...

7. Kada Mia Hamm Pokazao je takva Baller, She Can Play Golman, Too (1995)

Team USA golman Briana Scurry dobio izbačen u 90. Minutu američkog utakmicu protiv Danske, njihova druga grupa igra.

NBD, iako-Mia Hamm bacio na žuti dres i igrao golman kao da je njena redovna svirka, čak i čineći sačuvati mrežu.

6. Kada Brandi Chastain Redeemed sama u četvrtfinalu protiv Njemačke (1999)

U zaista grubo trenutak, Chastain postigao gol protiv svog tima u prvih pet minuta ove utakmice.

Sve je dobro što se do kraja, dobro, ipak, i Chastain postigao impresivnim pogotkom vezati stvari za 2 - 2 u 48. Minutu igre.

Ona je slavio prilično fantastično, previše (iako je to awesomeness je vjerovatno malo zasjenjen određeni sportski grudnjak proslave koji je došao kasnije u konkurenciji...).

Hop kroz cijelu utakmicu ovde da pogledate oba trenutaka spomenuo.

5.And Kada i Joy Fawcett Put Team USA u vodstvu u tom istom Četvrtfinale (1999)

To je bio cilj koji je donio rezultat na 3 - 2 SAD-a osvojila američku mjesto u polufinalu protiv Brazila.

Gledati 65. Minutu igre da ga vidim u punom sjaju.

4. Kada Kristine Lilly spremljene Team USA u Sudden Death Prekovremeni U finale (1999)

Svi znaju da Team USA osvojio 1999. Svjetsko prvenstvo u pucnjavi protiv Kine.

Ali oni ne bi stigli do da penala, ako nije bilo za to neverovatno potez od Kristine Lilly.

U devetom minutu iznenadne smrti prekovremeni rad, američki golman Briana Scurry promašio spasiti.

Kao lopta je prešla kroz vazduh i u gol, to je Lilly koji skočio i glavom loptu u opasnoj zoni.

"Sjećam se da sam gledao Julie Foudy kao što smo ran back up na terenu i pogled na našim licima je rekao da priča", rekao je Lilly ussoccer.com.

"Počeli smo se smeje..." Da li je to stvarno dogodilo? "

3. Kada Michelle Akers vlasništvu prvi ikada CBŽ Final (1991)

Team USA osvojio osnivačkoj Svetskog kupa za žene, koji je održan u Kini u 1991. Za finale, SAD-beat Norway 2 - 1, a rok zvezda Michelle Akers je postigao oba ta ekipa SAD ciljeva.

Check ih:

2. Kada Abby Wambach i Megan Rapinoe spremljene Team USA sa preostalih sekundi doslovno (2011)

Team USA je gubila 1 - 2 u četvrtfinalu protiv Brazila kada je utakmica ušla nadoknadi vremena.

U onome što fudbalskih navijača nedavno proglašen za najveći cilj u povijesti FIFA Svetski kup za žene, Megan Rapinoe poslao oko 45 jardi dodavanja Abby Wambach, koji je poslao glavom u gol u poslednjim sekundama utakmice.

Team USA na kraju pobjedu 5-3 boljim izvođenjem penala.

1.When Brandi Chastain postigao pobednički penal i Ripped off joj Sportski grudnjak u Jubilation (1999)

Jeste li očekivali nešto drugo?

Rezultat je bio vezan 4-4, i 90.185 gledalaca-najviše u povijesti bilo koje ženske sportski događaj-gledao na Rose Bowl kao Chastain je konačni pokušaj svakog tima pet penala.

Kada ju je zakucan, dobro, ostalo znaš... Možete gledati cijelu penala (i konačnog slavlja) ovdje.